Nová Jawa 350 OHC - fotogalerie

07.06.2017

Oficiální dealer Jawa Motocentrum Olešná nám exklusivně zaslal reálné fotky zcela nové Jawy 350 OHC. Jde o výrobu z roku 2017, dle našich a ověřených informací se jich od začátku roku 2017 do teď prodalo zhruba 60 kusů této nové Jawy. Že by tento model odstartoval dobré sezony pro naší Českou továrnu Jawa? Doufáme, že ano! Tento počet byl prodaný do celého světa. Neznáme přesný počet kusů do jakého světadíla motocykly byli prodány, ale většina jezdí v ČR a SK. Tento nový model Jawa 350 OHC plní nové emisní normy EURO 4 a je tedy plně homologovaný pro provoz po pozemních komunikacích.  Motocykl je vybavený systémem ABS. 

Pozor: Ostatní modely Jawa nemají homologace a jsou prodávány jako stavebnice! Realizace postavení na "papíry" je pouze na staré doklady z jiných motocyklů! 

Konkrétně tato Jawa na fotkách je dovybavena startovací pákou a zadním nosičem. Cena tohoto modelu je okolo 102.000,- Kč s DPH a k vidění by měl být po celý rok na Vysočině v Olešné u Pelhřimova u autorizovaného dealera. Pokud by jste se na motocykl chtěli přijet osobně podívat, tak kontakt na dealer nalzente zde: www.motocentrum.pel.cz