Svět Jawy:Motocykly Jawa novinky (2017)

28.03.2017

Český výrobce motocyklů Jawa pro rok 2017 představil "nové" modely motocyklů, ale má to háček.

Představeny bylo nové modely o obsahu 350, které jsou tradiční objemovou kategorii. Jawa se snažila dodržet jednotné standarty na které jsou fandové značky Jawa zvyklí. Nové modely Jawy jsou nabízené jak ve dvoudobé, tak i čtyřdobé motorové verzi.

Novinky motocyklů Jawa z řady dvoudobé:

1) JAWA 350 Style - motocykl je specifický hranatým světlometem a střední přední kapotáží

 

2) JAWA 350 Style - Millitary - motocykl je bez přední kapoty, má kulatý přední světlomet a je stylován do zelené vojenské barvy 

 

3) JAWA 350/634 Retro - model který vezme za srdce opravdu velké srcaře značky Jawa. Jde o repliku modelu Jawa 350, typ 634, který byl sériově vyráběn 70. a 80. letech minulého století.

 

Novinky motocyklů Jawa z řady čtyřdobé:

JAWA 350 OHC - vzhled motocyklu vychází z modelu, který již byl kdysi vyráběn a byl velmi oblíbený. Jawa 350, typ 634, která byla vyráběná 70. a 80. letech minulého století.

Nové "Jawky" jsou krásné a u srdcařů této značky si své místo v garáži najdou, ale má to jeden háček. U většiny modelů je problém s homologací a jsou prodávany jako stavebnice. Což pro petenciální zájemce znamená to, že si k motocyklu budou muset zajistit dokument ze starších modelů.

Pokud by Vás zajímali jakékoliv informace ohledně motocyklů Jawa (koupě, dodání, náhradní díly atd), tak můžete kontaktovat officiálního dealera Jawa - Motocentrum Olešná